Kamila Jędrzycka Biuro Tłumaczeń

PROMOCJA POD HASŁEM BRUTUS

Szanowni Państwo! Nasze Biuro stara się wspierać najlepszego przyjaciela człowieka, o czym informujemy w stopce naszej strony internetowej. Chcąc zwrócić Państwa uwagę na trudne położenie niechcianych zwierząt organizujemy PROMOCJĘ POD HASŁEM „BRUTUS”

Każdy klient naszego Biura podawszy hasło „BRUTUS” otrzyma zniżkę w wysokości 10% na usługi tłumaczeniowe. Zysk osiągnięty z promocji przekażemy na pomoc Fundacji S.O.S. DLA ZWIERZĄT Z CHORZOWA. Mały i długi czworonóg o imieniu „Brutus” już znalazł swój dom, teraz pora na kolejne psiaki rasowe i wielorasowe! Promocja jest ważna do 31 grudnia 2012 roku. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej Promocji!


Kochamy jamniki i nie tylko ...

Pod tym hasłem kontynuujemy naszą pomoc dla FUNDACJI S.O.S. DLA ZWIERZĄT w Chorzowie-Maciejkowicach, z którą współpracujemy już od czterech lat. Przez ten czas przewinęły się przez Maciejkowice dziesiątki psów, kotów i innych porzuconych, zaniedbanych i dręczonych zwierząt. Każde zwierzę jest przyjmowane tam tak, jakby było jedyne i najważniejsze, poświęca mu się czas, środki na leczenie i pielęgnację, a przede wszystkim serce. A potem szuka mu się domu, czasem najpierw tymczasowego, ale docelowo domu stałego. To wszystko robi charytatywnie niewielka grupa osób z pomocą wolontariuszy, nie pobierając za to wynagrodzenia. Od 2012 roku Fundacja otrzymała status schroniska dla zwierząt Psia Chata. Apelujemy do wszystkich czytelników naszej strony o pomoc w utrzymaniu i leczeniu zwierząt, o przekazywanie informacji o czekających na dom psach i kotach znajomym – może wśród Państwa znajdzie swój stały dom jeden z mieszkańców Fundacji?

Egal wie wenig Geld und Besitz du hast, einen Hund zu haben, macht dich reich! Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, ale mając psa jesteś bogaty! (Louis Sabin)