Kamila Jędrzycka Biuro Tłumaczeń

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Dnia 28 stycznia 2012 roku odbył się u nas kolejny audyt nadzoru.

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Mając na względzie zadowolenie naszych klientów, a także chcąc stale doskonalić jakość naszych usług, już od dziesięciu lat regularnie odnawiamy certyfikat jakości ISO.
Z przyjemnością informujemy Państwa, że i w tym roku poprzez audyt nadzoru ważność certyfikatu ISO 9001:2008 została przedłużona do roku 2014. Dzięki temu usługi realizowane przez nasze Biuro mogą nadal stanowić gwarancję najwyższej jakości.
Mamy nadzieję, że polityka jakości, będąca naszym największym priorytetem, pozostanie fundamentem jak najlepszej współpracy, na którym nasi klienci będą mogli w dalszym ciągu opierać swoje zaufanie.
 


Kochamy jamniki i nie tylko ...

Pod tym hasłem kontynuujemy naszą pomoc dla FUNDACJI S.O.S. DLA ZWIERZĄT w Chorzowie-Maciejkowicach, z którą współpracujemy już od czterech lat. Przez ten czas przewinęły się przez Maciejkowice dziesiątki psów, kotów i innych porzuconych, zaniedbanych i dręczonych zwierząt. Każde zwierzę jest przyjmowane tam tak, jakby było jedyne i najważniejsze, poświęca mu się czas, środki na leczenie i pielęgnację, a przede wszystkim serce. A potem szuka mu się domu, czasem najpierw tymczasowego, ale docelowo domu stałego. To wszystko robi charytatywnie niewielka grupa osób z pomocą wolontariuszy, nie pobierając za to wynagrodzenia. Od 2012 roku Fundacja otrzymała status schroniska dla zwierząt Psia Chata. Apelujemy do wszystkich czytelników naszej strony o pomoc w utrzymaniu i leczeniu zwierząt, o przekazywanie informacji o czekających na dom psach i kotach znajomym – może wśród Państwa znajdzie swój stały dom jeden z mieszkańców Fundacji?

Egal wie wenig Geld und Besitz du hast, einen Hund zu haben, macht dich reich! Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, ale mając psa jesteś bogaty! (Louis Sabin)