Kamila Jędrzycka Biuro Tłumaczeń

Pomoc dla Fundacji S.O.S. dla Zwierząt

Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, ale mając psa jesteś bogaty! (Louis Sabin)


Do naszych Klientów, Tłumaczy, Znajomych i Przyjaciół!
Szanowni Państwo!
Drodzy Przyjaciele!

Śledząc naszą stronę internetową być może zauważyli Państwo, że kochamy jamniki i nie tylko …
Od blisko czterech lat mamy kontakt z Fundacją S.O.S. dla Zwierząt w Chorzowie-Maciejkowicach, która działa na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów i psów, ale ma też pod swoją opieką konie, kozy,
a nawet … świnkę. Fundacja powstała w 2007 roku i jest organizacją charytatywną. Osoby pracujące w Fundacji nie pobierają wynagrodzeń.

Dzięki pozyskanym środkom, w tym również pochodzących z „jednego procenta”, zwierzęta znajdujące się w krytycznej sytuacji (wyrzucone na ulicę, bite, głodzone, krzywdzone) są przyjmowane pod opiekę Fundacji, tam diagnozowane, leczone i karmione. Fundacja zapewnia im dach nad głową, reprezentuje
w sądach, szuka nowych opiekunów, edukuje młode pokolenia, resocjalizuje tych, którzy nie potrafili żyć w zgodzie z prawem i zwierzętami. Kocha stare, brzydkie psy, chore koty i niechciane konie. Fundacja robi wszystko, byśmy zasługiwali na miano Człowieka przez duże C.

Jeżeli zechcieliby Państwo pomóc Fundacji w opiece nad zwierzętami, podajemy wszystkie dane, potrzebne do przekazania 1% podatku.

Fundacja S.O.S. dla Zwierząt

41-508 Chorzów – Maciejkowice
ul. Antoniów 1
KRS: 0000285182

Nr konta bankowego:
93 1560 0013 2367 0569 2079 0001

Jednocześnie zachęcamy do zajrzenia na stronę Fundacji www.fundacjasosdlazwierzat.org. Być może znajdą tam też Państwo przyjaciela na całe życie?


Zespół Biura Tłumaczeń i Wydawnictw
„Kamila Jędrzycka” Sp. jawna

Kochamy jamniki i nie tylko ...

Pod tym hasłem kontynuujemy naszą pomoc dla FUNDACJI S.O.S. DLA ZWIERZĄT w Chorzowie-Maciejkowicach, z którą współpracujemy już od czterech lat. Przez ten czas przewinęły się przez Maciejkowice dziesiątki psów, kotów i innych porzuconych, zaniedbanych i dręczonych zwierząt. Każde zwierzę jest przyjmowane tam tak, jakby było jedyne i najważniejsze, poświęca mu się czas, środki na leczenie i pielęgnację, a przede wszystkim serce. A potem szuka mu się domu, czasem najpierw tymczasowego, ale docelowo domu stałego. To wszystko robi charytatywnie niewielka grupa osób z pomocą wolontariuszy, nie pobierając za to wynagrodzenia. Od 2012 roku Fundacja otrzymała status schroniska dla zwierząt Psia Chata. Apelujemy do wszystkich czytelników naszej strony o pomoc w utrzymaniu i leczeniu zwierząt, o przekazywanie informacji o czekających na dom psach i kotach znajomym – może wśród Państwa znajdzie swój stały dom jeden z mieszkańców Fundacji?

Egal wie wenig Geld und Besitz du hast, einen Hund zu haben, macht dich reich! Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, ale mając psa jesteś bogaty! (Louis Sabin)